Coil World® MRT Serisi ile Hızlı, Dayanıklı Hassas ve Büyük valfleri kontrol edin kesin emir ile anında çalışır I / 0


MRT Serisi Bobin modellerimiz ileri üretim teknolojileri geliştirilerek uzun ömürlü olarak dizayn edilirler, Özel Alaşım Master Soğutucu yapıları ile yüksek enerji altında ısı dengelerini korur ve sürekli kararlılık sunar.

Bobinlerin Dünyasına Hoş geldiniz!

Merak etmeyin Coil World® tüm hidrolik ve pnömatik bobin ihtiyaçlarınızı karşılar, siz Çap, Boy Voltaj ve Soket bilgisi belirtmeniz yeterlidir, Geniş üretim ağı ile Hava ve Hidrolik yağın kontrol edilmesini istediğiniz her alanda 470+ fazla bobin modeli ile biz varız!

Coil World® 2020 MRT Serisi

Pnömatik Valf Bobinleri

Gıda Sektörü, İlaç Sektörü, Dolum ve Seri Üretim Tesisleri, Mega Fabrikalar, Hassas Ayırıcılar Test Cihazları, Piston ve Silindir Kontrolleri, Vakum ve Üfleme Sistemleri gibi havanın olduğu tüm proses ve makinalarda yüksek hızlı, dayanıklı sağlam ve kolay temin edilebilir Pnömatik Bobinlerimizi Şimdi keşfedin Tüm Valflerle Uyumlu olarak çalışmaktadır - Merak etmeyin Tüm Markalar ile Onlarca çap boyut ve voltaj ile tüm ihtiyaçlarınıza cevap verir. MRT Serisi üretim ürünleri ile işletmelerinizde arızaları minimuma indirin.

TEKLİF İSTE
Coil World ® 2020 MRT Hidrolik Serisi

Daha Fazla Güç mü? Hepsini Kontrol edebiliriz

Coil World® MRT 2020 Serisi ile tüm hidrolik valf, vana gibi hareketi başlatan noktadayız. MRT 2020 Hidrolik Bobin serisi Kalıp Makineleri Presler, Yük Asansörleri, En ağır sanayi hizmetleri ve binlerce ton basıncı kontrol edebilecek kapasite dayanıklılık ve hız ile tasarlanmıştır, Hidroliğin olduğu her alanda en geniş ürün çeşitliliği ile Coil World® yanınızda...

TEKLİF İSTE
Coil World® Mrt Ex-Proof Serisi

Önce Emniyet !

Yanma, Parlama ve Patlama Riski olan Proses ve işletmelerde ex-proof bobinlerin kullanımı oluşabilecek patlamaların önüne geçmeyi hedeflemektir. Coil World® olarak geliştirdiğimiz ExProof bobinler ile işletmenizi güvende tutun oluşabilecek ark, kıvılcım gibi eylemlerin önüne geçerek yüksek ısı üretmeleride engellenmiştir, farklı çap ve boyutlarla birlikte 5 Farklı voltaj AC / DC gerilim türlerine göre tüm exproof bobin ihtiyaçlarınızı karşılar

TEKLİF İSTE
Coil World ® 2020 MRT İş Makinesi Serisi

Hassas ve Dengeli Kontrol

Coil World® MRT 2020 İş Makinesi Bobin Serisi ile Ekskavatörden, Mobil Vinçlere, Forkliftlerden, Kepçelere, Delici ve Kırıcılardan Zemin İşleme makinelerine kadar tüm sabit ve hareketli iş makineleri için AMP Soketli, DEUTSCH Soketli ve Pimli bobin modelleri ile uyumlu 12-24 V hidrolik bobinlerimiz ile daha az arıza daha uzun ve sorunsuz çalışma saatleri.

TEKLİF İSTE
Translate »